Doprava a platba

Vše o dopravě a platbě

Objednávka a nákup na CannaPlus by měl být radost, ne starost. V e-shopu CannaPlus si můžete vybrat z možností dopravy a platby, které vám nejvíc vyhovují.

Možnosti dopravy

 1. Česká Pošta (balík do ruky) - 109 Kč
  Celá ČR | Doručení v pracovní dny

  Česká Pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena. Doba uložení zásilky je 7 kalendářních dnů, poté je automaticky zasílána zpět.

 2. PPL (doručení na adresu) - 89 Kč
  Celá ČR | Doručení v pracovní dny

  Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

 3. Zásilkovna (výdejní místa) - 79 Kč
  Celá ČR | Doručení

  Váš balíček si můžete nechat doručit do více než 2000 výdejních míst Zásilkovny. Naše produkty si díky Zásilkovně vyzvednete téměř kdekoliv v České republice a na Slovensku. Zpravidla se na zásilku můžete těšit již následující pracovní den po objednání. Jakmile bude balíček připravený, přijde vám informační e-mail nebo SMS.

 

Možnosti platby

 1. Platba kartou (online) - ZDARMA
  Kreditní karta | Debetní karta

  Platba debetní / kreditní kartou přes on-line bránu splňující nejpřísnější bezpečnostní požadavky MasterCard a VISA. Do rozhraní platební brány zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platební bránu provozuje PayU Czech Republic s.r.o., licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 2. Bankovní převod - ZDARMA

  Pokud zvolíte Bankovní převod předem na účet, s vyřízením objednávky čekáme, dokud se u nás částka nepřičte.

 3. Platba na dobírku - 39 kč

  Platba kurýrovi přepravní společnosti (PPL, Česká Pošta) při doručení zásilky nebo při převzetí zásilky u partnerů Zásilkovny.